Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Церкви на Львівщині об’єднали зусилля для боротьби з пияцтвом

p_79619_1_gallerybigОчільники єпархій католицьких та православних церков Львівщини спільно боротимуться з алкоголізмом.

Ієрархи разом з владою погодили практичні заходи для подолання негативних явищ у суспільстві. Перше з них стосується боротьби з пияцтвом серед населення. Владики всіх церков ухвалили спільне звернення до парафіян, які будуть зачитувати у храмах під час богослужінь, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Крім того, представники конфесій закликають особливо допомагати і підтримувати воїнів, які повернулися із зони АТО, щоб не допустити поширенню алкоголізму серед демобілізованих, психіка яких травмована війною.

«Травми та спогади воєнних дій вони намагаються забути за допомогою спиртного і глибоко помиляються, бо це не вирішує проблеми, а лише її загострює. Наша увага до них – це обов’язок тих, хто сьогодні знаходиться під мирним небом та не чує пострілів. А наше милосердя до них – це чеснота, яка виховує в наших душах праведне піклування про життя вічне і наближає нас до Бога», – йдеться у зверненні.

Адже, за свідченням військових капеланів, пияцтво на лінії фронту і на навчальних полігонах заподіює не меншої шкоди, ніж сама війна.

Нагадаємо, 10 грудня під час засідання Ради єпископів Львівської області представники світської і духовної влади вирішили спільно долати проблеми пияцтва в сільській місцевості. Священики зобов’язалися пропагувати здоровий спосіб життя у кожній парафії.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.