Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Цей храм став осердям віри добрих, чесних людей, – Глава УГКЦ в річницю освячення Патріаршого Собору (+відео)

17 серпня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві зібралися парафіяни і прочани, монашество й священики з різних куточків України, владики зі Стрийської єпархії, Київської Архиєпархії, екзархату УГКЦ у Франції, Швейцарії і країнах Бенілюксу… Нагодою стала II Всецерковна проща до Собору на честь річниці його освячення.

Глава УГКЦ привітав усіх прочан, які приїхали до центального храму, “щоб тут, у серці України, благати у Господа миру для нашої землі, благати Божого благословення сили, щоб вистояти у боротьбі”.

Блаженніший Святослав, звертаючись до Євангелія від Матея про причинного сина, говорив присутнім про старозавітню грішність, ознакою якої було те, що людина поставила саму себе на місце Бога, хотіла вирішити все власною силою, власним розумом, людською логікою. “Але перед злом людина є безсила… Ісус Христос, звільняючи цього хлопця від зла, показує, що лише Бог є визволителем. Перемогу над злом можна отримати лише тоді, коли Бог перемагає через дію і віру людини… Той, хто живе в Бозі, є переможцем… Переможцем стає лише віруюча людина, а віра – це єднання людини з своїм Творцем”.

Глава Церкви нагадав присутнім історію будівництва Собору і те, як ми пережили цей тяжкий рік після його освячення. (Адже під час подій майдану тут був прихисток для його активістів, так звана “Патріарша криївка”). “Ми можемо з впевненістю сказати: це Господь збудував цей храм. Цей храм став осердям віри добрих, чесних людей, в найтяжчі хвилини став батьківськм домом для голодних, поранених, потребуючим”, – зазначив Блаженніший.

Також Глава УГКЦ наголосив, що ми маємо бути в молитві і пості, щоби остаточно перемогти це зло: “Разом з Господом станемо переможцями добра над злом!” А ще – маємо не забувати просити Бога про збільшення нашої віри, бо так наші душа, дух і тіло  будуть з Господом: “Якщо не Господь захищатиме місто – даремно пильнує сторож”.

Як і рік тому, перед молитвою “Вірую” Блаженніший Святослав запросив усіх присутніх відновити обітниці Хрещення: “Обновімся у цій обіцянці зараз тут, на березі Дніпра, нашого українського Йордану”.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.