Вечір сімей на нашій парафії

У день празника Святого архистратига Михаїла, 21 листопада 2015 р. на нашій парафії відбувся вечір для сімей – з розвагами, конкурсами та забавами. Розпочалося це сімейне свято із спільної молитви в храмі, яку очолив о. Юрій Сенчук. У своєму слові під час Богослужіння, священик вказав на роль і цінність подружжя у християнському вченні та сучасному світі. Далі, всі присутні вирушили до катехитичної школи де на всіх чекала смачна гостина, яку приготували господині з нашої парафії. Відтак, вечір продовжився танцями, під супровід виключно української музики з конкурсами та розвагами. Участь в цьому святковому заході взяло близько 25 осіб. Варто зазначити, що кожну 2-гу та 4-ту неділю при нашій парафії відбуваються спільні зустрічі для подружніх пар, організовані «Рухом християнських сімей».

автор: о.Роман Соколенко