Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Відбулися молодіжні вечірні чування

1“Бо Бог так полюбив світ, що Сина Свого Єдинородного дав, щоб кожен хто вірує в нього, не загинув, а жив життям вічним”

23 березня у нашому храмі відбулися вечірні чування, які організувала наша молодіжна спільнота “Діти Світла”. Вечір розпочався із Божественої Літургії та Сорокауст. Духівник спільноти отець Роман Янчук розважив над темою Хреста у нашому житті, ця наука надовго залишиться у серці кожного хто молився з нами. Також молодь підготувала цікаві розважання про Тайну Вечерю, які перепліталися із співаною Ісусовою Молитвою. Також при вогниках свічок молилися Хресну Дорогу. Наприкінці учасників чувань чекав гарний подарунок, на основі цитат із Святого Письма кожен писав лист своєму ближньому. Та на завершення отець Роман благословив усіх.

Щиро дякуємо духівнику спільноти “Діти Світла” – отцю Роману Янчуку, усім організаторам, всім хто завітав до нас у гості та молився разом з нами!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.