Відбулися Великопосні реколекції для учасниць хору “Слідами херувимів”

0pIuSWdfNXM

З 17 по 19 березня учасниці нашого молодіжного хору «Слідами херувимів» духовно оновлювалися через молитву на Великопосних реколекціях у ЛДС Святого  Духа, що у смт Рудно, які провадила сестра Корнилія, чину святого Василія Великого.
Реколекції  були присвячені Слову, прославленню Господа піснями, розмовам з Богом, роздумам над своїм життям від самого дитинства, над усіма успіхами та невдачами, над тим, що наш Небесний Отець завжди поруч і ніколи не покидає, над любов’ю, якою огортає нас…
Висловлюємо щиру подяку с.Корнилії, організатору та регенту хору Христині Павлик, отцю Володимиру Стефанишину та всім хто цих три дні присвятив Богу та побував на даних реколякціях.