Відбулися молитовні чування молоді «Сім останніх слів Ісуса…»

У вечір квітної неділі, що цього року випав на день молоді в УГКЦ, парафіяльна молодь разом з друзями та гостями провадили молитовні чування, темою яких були «Сім останніх слів Ісуса на хресті». Чування розпочиналися зі святкової Літургії, яку супроводжував молодіжний хор нашої парафії «Слідами херувимів». Після освячення вербових гілок отець Тарас дав глибоку та повчальну науку про страждання Ісуса на хресті. Особливістю цих чувань була можливість кожного, хто бажав, написати те, що на його думку образило Ісуса і прибити ці гріхи цвяхами до хреста: таким чином пережити і усвідомити важливість своїх вчинків. Кульмінацією чувань стали розважання, які перепліталися з Ісусовою молитвою та страсними піснями. Під час цілих чувань люди мали можливість приступити до Тайни Сповіді та Святого Причастя. А на завершення усі помолились Вечірню.