Відійшла до Господа п.Наталія Керницька

п.Наталя Керницька 01

“Коли ти апостол, то смерть – твоя добра приятелька, що полегшує тобі шлях. Радій, бо день по дневі ти все ближче до Життя!”
(св. Хосе Ескріва)

Відійшла до Господа п. Наталія Керницька

8 січня 2016 року на 46-му році життя відійшла у вічність п.Наталія Керницька – наша парафіянка, катехитка, товаришка, порадниця, добра, чесна, щира і чуйна Людина з глибокою душею і сильною вірою.

п.Наталія була надзвичайною людиною на нашій парафії. Вона організовувала прощі Святими місцями не лише для дорослих, а й для дітей. Заснувала спільноту «Діти Непорочної» і зуміла згуртувати при храмі багато молодих і світлих облич. Під її керівництвом було поставлено «Хресну Дорогу ненароджених дітей»  в різних храмах Львова та Жовкви. Щороку організовувала літні табори для дітей. Увесь свій вільний час присвячувала служінню Богові та людям. Любила життя і з позитивом дивилася в майбутнє. Незважаючи на те що виснажлива хвороба забирала її життя, вона ніколи не падала духом, завжди була усміхненою, життєрадісною, уміла підтримати, порадити, допомогти і до останнього віддавалась своїй улюбленій справі – катехизації дітей. Була катехитом не лише в нашому храмі, але й у школі №97 та в дитячому садочку №14.

Дуже любила Богородицю, і саме в День Собору Пресвятої Богородиці Господь забрав її від нас. Перейшла у світ, де немає ні болю, ні печалі, ні зітхання, у світ, де завжди мир, спокій і щастя.

Світла пам’ять про цю прекрасну людину назавжди залишиться в наших серцях і в серцях усіх, хто її знав.

Молімось за неї, щоб Всевишній прийняв її душу у Своє Небесне Царство і подарував їй життя вічне.

п.Наталя Керницька 02

1 Comment

1. Наталя's Gravatar Наталя
    Січень 18, 2016

Спи спокійно, Світла моя подруго! Хай Господь Тебе прийме, як Праведницю, яка любила Його понад усе! Буду завжди пам’ятати Твою посмішку і любов до Бога та людей!