Відзначення 3-ої річниці спільноти «Діти Непорочної» на нашій парафії

Dity_Neporochnoi_richnucia-06.04.2015-27У переддень празника Благовіщення Пресвятої Богородиці 6 квітня 2015 р. учасниці спільноти «Діти Непорочної», що вже третій рік діє при нашому храмі зібрались разом, щоб спільно в молитві вшанувати празник своєї Покровительки і 3-у річницю від дня заснування.
Розпочався молитовний вечір із Великої Вечірньої з Литією, яку очолив духівник спільноти о.Андрій Корчагін. Відтак, відбулось прийняття до спільноти 10 членкинь і відновлення посвяти Пресвятій Богородиці для усіх учасниць спільноти.
Варто зазначити, що спільнота «Діти непорочної» заснована три роки тому. Учасниками спільноти є понад 50 жінок, які щопонеділка після Божественної Літургії збираються разом на спільну молитву до Пресвятої Богородиці. Таким чином жіноцтво нашої парафії, єднаючись у спільній молитві, випрошує в Небесної Неньки щасливої долі для своїх родин, дітей, а також для цілого українського народу. В особливий спосіб учасниці цієї спільноти дбають про красу Божого храму, його чистоту, а також про виховання дітей у християнському дусі. Щороку на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці посвячують в спільноту нових учасниць. Отож запрошуємо долучитися всіх небайдужих жінок та дівчат до участі в цій спільноті «дочок» Пресвятої Богородиці, адже наша Заступниця в особливий спосіб завжди вислуховує своїх дітей.

автор: о.Роман Соколенко

фото: Олег Пижів