Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Владика Борис Ґудзяк про вміння слухати, любити та сміятися

гудзякВладика Борис Ґудзяк, президент Українського католицького університету та єпископ Паризької єпархії УГКЦ, зустрівся з громадськими активістами та лідерами, які навчаються на програмі «Управління неприбутковими організаціями» в Інституті лідерства та управління УКУ. 

Єпископ поділився своїми думками про вміння слухати, любити, сміятися з учасниками програми:

Слухати

Я переконуюся, що в політиці та суспільстві часто бракує вміння слухати. Дуже багато чого відбувається, коли ми вміємо слухати ближнього. Наше слухання може спонукати до спілкування.

Лідер, який слухає, перш за все багато вчиться.

Слухання – це не лише звук або слова, а сприйняття, споглядання, вміння бачити й чекати. Це творчий, активний процес, який вимагає зусиль. Сучасне життя нас постійно жене, а слухання сповільняє темп. Воно допомагає розставляти пріоритети.

Зверніть увагу на те, як ви слухаєте. Що ви чуєте? Які шуми звучать в голові, душі, емоціях? Слухати потрібно вибірково, оскільки навколо багато шуму. Потрібно вміти налаштовувати своє слухання на те, що потрібно почути.

Ісус не мав кризи ідентичності. Він не боявся, міг терпіти, бути рішучим. Він знав, Ким Він є. Він чув, Ким Він є. Наша тотожність надана Богом.

Майдан боровся за те, щоб країна визнала те, що є святим – гідність людини. Ніхто не має права її топтати.

Одного разу Тарас Прохасько зробив зі мною довге інтерв’ю. Його спосіб слухання зініціював до відкриття в мені таких потаємних питань, над якими я довго не думав, може навіть з дитинства. Він наче змусив мене сягнути по таку забуту скриньку, звідки я дістав йому перлинку.

Любити

Лідер, який любить своїх людей, дає їм велику силу, і вони готові йти на велику жертву за ним.

Ми всі потребуємо бути любленими. Коли ти чуєшся любленим, твій потенціал розквітає.

Лідер, що вміє дякувати своїм співпрацівникам та вибачатися – будує стосунки в команді. Тоді член команди відчуває себе цінним.

Сміятися

Важливо сміятися. Перш за все — з себе.

Джерело: CREDO

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.