Владика Борис, Митрополит Філадельфійський про пандемію коронавірусу

У цей критичний час епідемії коронавірусу владика Борис заохочує бути наскрізь уважними, берегти себе, берегти своїх ближніх.

«Будьте уважним, обережними, але також і бадьорими і певними, що ви є у Божих руках. Де б ми не були, вдома чи в громадському транспорті, чи на роботі, чи на відпочинку, коли ми є в церкві, нам слід зберігати і жити згідно з тими порадами, які нам дають експерти з медичної сфери», – сказав він.

Водночас Митрополит Філадельфійський просить не забувати, що ми є християнами і ми не є приречені і ми не боїмося, бо ми знаємо, що з нами Господь.Він також заохочує вірних призадуматися над значенням цих подій і над Божою присутністю у них.

«Сьогодні Господь промовляє до нас через те, що відбувається. Ми маємо нагоду відчути нашу глобальну солідарність і нашу глобальну неміч. Ми можемо трошки відійти від гордині наших технологій, нашого транспорту, нашого спорту, зрозумівши, що все це є дуже делікатне, що життя є великим даром, що його нам дарує Господь, бо Він прагне, щоб ми жили, жили з Ним»

Життя тепер трошки заспокоюється, каже він, ми тепер мусимо бути більше вдома і, можливо, на самоті.

«Але нехай ця самота не буде смутком, нехай це буде нагодою заглибитися, почитати Боже Слово, послухати, як Господь говорить через знаки часу. Підтримуймо одне одного. Дзвонімо один до одного. Співаймо, радіймо тими дарами, які дав Господь – родиною, здоров’ям, нашою Церквою, нашим народом, ближнім. Усі ми є дуже обдарованими», – закликає Митрополит Філадельфійський.

Джерело: Живе Телебачення