Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Впустіть у своє життя чудесну силу прощення

Мабуть, усім нам знайомо, як це – отримати ножа у спину. Гіркий досвід розчарування, образи, зради, на жаль, не оминає нікого. Це болюче переживання іноді настільки сильне, що позбавляє нас надовго звичного відчуття життєвої радості .

Якщо саме зараз ви ображаєтесь на когось, перечитайте поради нижче.

Не згущуйте фарб.

Нам властиво трагедізувати травматичний досвід, ми прокручуємо в думках одне і те ж, від чого образа лише масштабується. Мимоволі ми стаємо творцями фільму “злочину і кари”, уявляючи собі, якою може бути помста нашому кривднику. Припиняймо це негайно! Постійне зациклення на образі приводить лише до хвороби.

Відмовтесь від ідеї помсти

Вже хоча б тому, що Бог вчить нас прощати, оскільки прощає кожному з нас незрівнянно більше. Навіть якщо людина дуже нас зранила, маємо знайти сил пробачити їй. Бо дуже імовірно, що й самі ми не меншого болю завдавали комусь іншому. Жага помсти насправді є прихованою небезпекою для нас самих.

Не сійте злоби

Якщо вам потрібна порада близької людини – ви можете поділитися своїм гірким досвідом розчарування, але це не означає, що ви маєте повне право позбавляти людину, яка зранила вас, доброї репутації. Навряд чи варто говорити про це з тими, хто і так вже має зуб на вашого кривдника. Якщо ви у пошуках доброї ради, то звертайтесь до зрілих і розважливих порадників.

Моліться за того, хто зробив вам боляче

До цього нас закликав сам Ісус (Мт. 5, 44). І це складно, зважаючи на реалії нашого часу, коли мій комфорт – передусім. Молитва за того, хто нас образив, – наче лікувальний бальзам. Вона здатна перемінити нас зсередини і зцілити рани.

Примиріться

Знову ж таки таку поведінку заповідає нам Спаситель – єдність і мир мають бути нашими провідниками як християн. Ісус закликав примиритися спочатку зі своїм ближнім (Мт. 5, 24) і пробачати, якщо згрішили проти нас (Мт. 18, 15).

І так – іноді примиритись по-справжньому буває надто нелегко. Значно легше приховати наточену сокиру за гарною ввічливою усмішкою. Але мусимо пам’ятати, що прощення і примирення роблять вільними нас самих насамперед.

Просіть у Бога про всепереможну силу прощення і любові

“Божа любов сильніша за мою ненависть” – слова жінки, яка зустріла охоронця концентраційного табору опісля закінчення усіх тих жахіть. Він простягнув до неї свою руку і сказав, що став християнином, а тому просить пробачити. Вона відвернулась і навіть не могла дивитись в його сторону. Однак потім згадала уривок послання до Римлян 5, 5: “любов Бога влита в серця наші Святим Духом, що нам даний” і подумала: Божа любов дає нам силу пробачити. А потім подала руку свєму братові.

Прощення робить нас вільними.

Ісус не обіцяв життя без образ. Іноді нам робитимуть боляче. Але Він вказав нам шлях, завдяки якому образи не принесуть руйнування в наші життя. Почніть новий день, прийнявши усвідомлене рішення впустити в своє життя чудесну силу прощення.

Джерело: Дивенсвіт

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.