Події літа

summer_evantsНезважаючи на те, що впродовж літніх місяців наш сайт був тимчасово недоступним, життя на нашій парафії бурхливо вирувало.

Зокрема, з 16 по 29 червня вже традиційно був проведений табір для дітей, який цьогоріч відбувся під гаслом «В контакті з Богом». Участь в цих катехитично-пізнавальних заняттях взяло  понад 80 дітей, що є своєрідним рекордом від часу проведення цього табору. Також його особливістю був і той факт, що вперше окрема програма протягом цілого тижня була передбачена для учнів 5-9 класів.

Також, цього літа наша парафія вперше долучилася до організації фестивалю молоді, «Вітер На-Дії». З 10 по 13 липня близько 40 молодих осіб з різних куточків України гостювали на нашій парафії. Впродовж цього часу ми разом молились, відвідували екскурсії Львовом та чудово проводили час у веселому товаристві. Кульмінацією цього заходу, була спільна ватра із піснями та конкурсами поруч із нашим храмом.

З 3 по 7 серпня молодь нашої парохії на чолі з отцем–настоятелем Андрієм Корчагіним перебували серед мальовничих карпатських гір в колисці Гуцульського краю с. Космач, що на Франківщині. Протягом цього часу кожен мав нагоду глибше запізнатися з красою нашого краю, а також поглибити своє духовне життя через спільну молитву та катехитичні науки, які щодня провадив о. Андрій.

Варто зазначити, що в літні місяці парафіяни нашого храму разом із священиками мали нагоду відвідати такі Чудотворні місця нашої місцевості, як Страдч, Биличі, Зарваницю, Крехів, Раковець та Заглину, кожне із яких залишило незабутній слід в наших серцях. Літо пробігло дуже швидко, однак життя на нашій парафії є активним завжди і кожен може знайти тут те, що близьке для його серця і вподобань: через спільні мандрівки, молитву та участь у різноманітних спільнотах.

автор: о.Роман Соколенко