Всечесний Отче Романе, вітаємо Вас з іменинами!

12140191_823647801086427_3011375318024633824_o

Прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас, як духовного провідника, взірця сподвижницької праці в ім’я служіння Богові. Схиляємо голови з визнанням і подякою за ваші труди, молитви й провід у нашій мандрівці до небесного Єрусалиму. Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику Христовому, щоб нести Божу науку своєму народові.
У цей святковий день найщиріші привітання та найкращі побажання Вам! Здоров’я, добра, родинного затишку, духовних і тілесних сил, невичерпної енергії та благодатної Божої допомоги у всьому, злагоди, миру, Господнього благословення. Нехай завжди Вас супроводжує удача  у всіх Ваших добрих справах і кожен день у житті  наповнюється радістю та  зорепадом любові  рідних!

З любов’ю і повагою!