Вже традиційно, на другий день Зелених свят, наша парафіяльна спільнота на площі перед СШ№97 біля монументу борцям за волю України, спільною молитвою вшанувала памʼять жертв режимів ХХ ст. та полеглих Героїв сучасної війни.
На початку священослужителі о.Андрій Корчагін та о.Юрій Сенчук спільно з громадою помолились панахиду, опісля відбулося віче. Завершилася памʼятна хода виконанням повстанських пісень у супроводі гітари дяком нашої парафії Богданом Мацехом.
Залишити відповідь