Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

“Живи тільки для Бога, служи іншим”: 6 способів жити щасливо від св. Івана Боско

Сьогодні, 31 січня 2022 року, Церква вшановує пам’ять св. Івана Боско. Святого, який разом із вихованцями, допомагаючи хворим на холеру, не заразився, завдяки силі молитви.

Іван Боско заснував унікальну педагогічну систему, а також підприємства, де могли трудитися сироти. Відтак, пропонуємо до Вашої уваги, 6 способів щасливого життя від Івана Боско.

Своїм друзям Іван Боско писав: “я людина, котра любить радість і яка хоче бачити вас і кожного щасливими. Якщо ви зробите, що я скажу, то будете радісні і щасливі у своєму серці”.

Живи тільки для Бога

Віддайте  Богові найбільшу, яку можливо, славу і честь від всієї своєї душі. Якщо у вас є гріх на совісті, позбавтеся його якомога швидше, завдяки хорошій сповіді.

Служи іншим

Ніколи нікого не ображай. Прагни служити іншим понад усе. Будь більш вимогливим до себе, аніж до інших.

Будь уважним у своєму оточенні.

Не довіряй тим, хто не вірить у Бога і не слідує Його волі. Хто не посоромиться образити Бога, хто не віддає Йому належного, той не посоромиться образити і тебе.

 Витрачай розумно.

Якщо не хочеш опинитися біля розбитого корита, ніколи не витрачай більше, аніж отримуєш . Потрібно завжди пам’ятати про це і точно розраховувати свої сили.

Будь смиренним.

Менше говори про себе і ніколи не вихваляйся перед іншими. Той, хто вихваляється, навіть якщо у нього є справжні заслуги, ризикує втратити повагу в очах інших. У того, хто шукає лише слави і похвали, безсумнівно, порожня голова, у якій гуляє вітер. У такої людини немає миру у душі.

Неси свій хрест.

Неси свій хрест на своїй спині, прийми його таким, яким він є. Великим чи маленьким: від своїх друзів чи ворогів, із якого б дерева він не був би зроблений.  Найрозумніші і найщасливіші люди – це ті, які, розуміючи, що вони приречені пронести свій хрест через все життя, радісно і беззаперечно приймають Бога”

Джерело: Духовна велич Львова

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.