Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Зустріч подружніх пар (вступ)

У неділю, 25 жовтня 2015 року, на нашій парафії розпочався практичний курс “Божий задум для вашого шлюбу”. Зібрання розпочалось з молитви яку провадив настоятель храму о.Андрій Корчагін. Далі слово було надано Олегу Пижіву, який розповів як і чому виникла ідея провести дані курси на нашій парафії. Опісля ж представити і розповісти про сам курс була надана можливіть подружжю Романа і Наталі Прокопів. Після завершення ознайомлення з темами курсу перед усіма присутніми виступили подружжя Богдана і Катерини, які розповіли як змінилось їхнє життя після проходження даного практичного курсу.

В той час як дорослі мали цікаву лекцію про сам курс, з їхніми дітками займався аніматор – волонтер Олег Пригода.

Дякуємо Руху християнських сімей за те, що погодились провести практичний курс у нас на парафії, а також Олегу Пригоді за цікаве і веселе проведення часу наших дітей.

Наступна зустріч відбудеться 8 листопада о 14:30 в приміщенні катехитичної школи св.Софії. Запрошуємо усіх на зустріч!!!

фото: Олег Пижів

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.