10 днів у Львові будуть мощі Івана Павла ІІ

Фото: vikna.if.uaУ рамках святкування 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля,  26 жовтня, до Львова привезли мощі св. Івана Павла ІІ. Мощі привезли із Кракова до Львова на прохання Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука і виставили у Соборі Св. Юра об 11:00.

Мощі будуть виставлені для почитання впродовж 10 днів. Собор Св. Юра відчинений щоденно з 7:00 до 20:00, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Ми сьогодні особливо згадуємо Святого Папу Івана Павла ІІ, який був великим провісником і захисником воскресіння нашої Церкви. Господь Бог кличе нас бути християнами нового часу і своєю вірою ділитися з іншими людьми.

Сьогодні ми як ніколи повинні пережити у серці правду про те, що Господь навідався до свого народу. У Ньому є наша свобода, наше життя, наша надія, наше воскресіння. Нехай Всемилостивий Господь через нашу церкву сьогодні висловить слово потіхи до свого народу», – звернувся Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук під час Божественної Літургії.