День автомобіліста на нашій парафії

IMG_8687В останню неділю жовтня в нашій країні традиційно відзначають День автомобіліста. З цієї нагоди, 26 жовтня 2014 року на подвір’ї навколо нашого храму відбулося благословення транспортних засобів та водіїв, які керують ними, а також тих хто подорожує в них.

У своєму слові, адміністратор храму свв. мчч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії о. Андрій Корчагін перед чином благословення пригадав усім автомобілістам про велику відповідальність, яку вони несуть за власне життя, життя інших учасників дорожнього руху та тих хто їде поруч з ними. Особливу увагу проповідник звернув на сумлінне дотримання правил дорожнього руху та важливість молитви перед початком руху.

Насамкінець, усі автомобілісти на згадку про цей день одержали ікону Святого Христофора – покровителя водіїїв.

автор: о.Роман Соколенко