Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Ти важливий для Бога!

Усяку журбу вашу покладіть на нього, бо він піклується про вас. 1.Послання апостола Петра 5, 7

Іноді у багатьох людей виникають думки: нікому я не потрібен, ніхто не турбується про мене, навіщо взагалі живу на цьому світі? Ніхто мене не любить, або недолюблюють…

Що у такому випадку каже апостол Петро: усяку журбу поклади на Бога, бо Він ПІКЛУЄТЬСЯ про тебе. Для Нього важливо, як у тебе справи.

І говорить це нам св. Петро із власного досвіду, бо сам був свого часу переконаний, що його життя не потрібне нікому: наробив багато зла, зрадив… Ані сам собі не може пробачити, не потрібен ні друзям-апостолам, ні Ісусові, від якого відрікся. Однак… 

Для Ісуса Св. Петро залишався дуже важливим, саме йому доручено збудувати Церкву. Бог не відкинув, але навпаки засвічив свою любов і повагу до апостола.

Якщо коли-небудь до нас закрадатиметься думка, що ми нікому не потрібні, то пам’ятаймо, що це – повна нісенітниця. Є завжди той, для кого ми важливі, хто турбується про нас.

Без тебе Бог не уявляє цього світу! Це неймовірно, але правда!Бо якби уявляв, то не створив би, а якщо дав життя, то це значить, що Ти бажаний для Бога і важливий! Бо кожне життя походить від Нього. А Бог все робить, бо хоче, Його ніхто ні до чого не змушує… 

Отож, якщо живеш, то тому, що Бог прагнув Тебе на цьому світі і піклується про тебе, любить настільки, що йде на хрест. А це найбільший вияв любові – віддати життя своє за свого друга.

Тому щодень проживаймо із думкою про те, що ми важливі для Господа.

Джерело: ДивенСвіт


No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.