Ти важливий для Бога!

Усяку журбу вашу покладіть на нього, бо він піклується про вас. 1.Послання апостола Петра 5, 7

Іноді у багатьох людей виникають думки: нікому я не потрібен, ніхто не турбується про мене, навіщо взагалі живу на цьому світі? Ніхто мене не любить, або недолюблюють…

Що у такому випадку каже апостол Петро: усяку журбу поклади на Бога, бо Він ПІКЛУЄТЬСЯ про тебе. Для Нього важливо, як у тебе справи.

І говорить це нам св. Петро із власного досвіду, бо сам був свого часу переконаний, що його життя не потрібне нікому: наробив багато зла, зрадив… Ані сам собі не може пробачити, не потрібен ні друзям-апостолам, ні Ісусові, від якого відрікся. Однак…

Для Ісуса Св. Петро залишався дуже важливим, саме йому доручено збудувати Церкву. Бог не відкинув, але навпаки засвічив свою любов і повагу до апостола.

Якщо коли-небудь до нас закрадатиметься думка, що ми нікому не потрібні, то пам’ятаймо, що це – повна нісенітниця. Є завжди той, для кого ми важливі, хто турбується про нас.

Без тебе Бог не уявляє цього світу! Це неймовірно, але правда!Бо якби уявляв, то не створив би, а якщо дав життя, то це значить, що Ти бажаний для Бога і важливий! Бо кожне життя походить від Нього. А Бог все робить, бо хоче, Його ніхто ні до чого не змушує…

Отож, якщо живеш, то тому, що Бог прагнув Тебе на цьому світі і піклується про тебе, любить настільки, що йде на хрест. А це найбільший вияв любові – віддати життя своє за свого друга.

Тому щодень проживаймо із думкою про те, що ми важливі для Господа.

Джерело: ДивенСвіт