Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Як слухати свого Ангела-Охоронця?


Всі ми маємо свого Ангела-Охоронця, який готовий завжди і у всьому допомогти.

Отець Піо часто говорив про Ангелів і у спілкуванні зі своєю духовною донькою Анітою дав чотири поради, як слухати свого Ангела.

Слід бути свідомим присутності свого Ангела-Охоронця. В центрі нашого духовного життя є Бог, але Ангели мають ласку вдивлятись в обличчя Боже. І тим навчають нас, щоби ми концентрували свій погляд на Богові.

Варто бути вдячним Ангелу за його працю, виявляти йому свою шану. Бо Ангел від материнського лона і аж до гробу не опускає нас, навіть на хвилину, навіть коли грішимо. Цей небесний Дух провадить нас як братів чи приятелів. Молиться безперервно за нас і всі добрі вчинки наші Богу показує, добрі думки, прагнення. Не можна забувати про свого невидимого друга, завжди присутнього і завжди готового нас утішити і допомогти. 

Ніколи не говори, що самотній. Не кажи, що не маєш кому довіритись і відкрити свого серця. Це було би дуже несправедливо у стосунку до Небесного Посланця. Бо завжди є Той, з ким можеш поділитись своїми проблемами.

Будь уважний до зла. Бо Ангел робить усе, щоби допомогти і направити, але вибір за нами. Ангел може застерегти, але ми обираємо добро чи зло. 

Не забуваймо молитись до свого Ангела:

Ангеле Божий, Хранителю мій, Богом даний мені! Щиро благаю Тебе: просвіти мене сьогодні, вбережи від усякого зла, заохочуй до добрих учинків і веди спасенною дорогою. Амінь.

Джерело: ДивенСвіт

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.