У неділю, 28 жовтня, у день автомобіліста, вже традиційно на нашій парафії відбувся чин благословення водіїв та їх транспортних засобів. Також парох храму о.Андрій Корчагін пригадав усім водіям про безпеку на дорозі та важливість дотримання правил дорожнього руху.
Залишити відповідь