Сьогодні, 30 жовтня, розпочалися канікули з Богом, для молоді нашої парафії.
Табір розпочався спільною молитвою – Святою Літургією, після якої у нашій катехитичній школі відбулася перша наука на тему “Дияконія”.
У програмі щоденна молитва, цікаві науки від отця Романа Янчука, відвідування храмів Львова та молодіжних спільнот, ігри, розваги та багато іншого. Табір триватиме до п’ятниці, кожного дня з 10:00, усі бажаючі можуть приєднатися до нас у будь-який час.
Залишити відповідь