Діти – спадщина господня, плід утроби нагорода.

У неділю, 13 листопада 2016 року, на нашій парафії розпочався курс християнського виховання дитини.

Зібрання розпочалось зі вступного слова та молитви, яку провадив настоятель храму о.Андрій Корчагін. Далі представити і розповісти І-шу тему курсу була надана можливіть Оресту Притулі, який зазначив, що  діти  – це втіха і особливе благословення від Бога. Наше завдання – їх виховати і виховати на Божу Славу. Також він розповів, що досконалий приклад вияву любови до дітей – це приклад вияву любови Бога до мене!– це головний дороговказ у вихованні. Що краще ми пізнаємо Бога, то краще розуміємо, як виховувати наших дітей.

Матвія 7:9-11

Чи ж то серед вас є людина, що подасть своєму синові каменя, коли хліба проситиме він? Або коли риби проситиме, то подасть йому гадину?  Тож як ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Отець ваш Небесний подасть добра тим, хто проситиме в Нього!

Наступна зустріч відбудеться 27 листопада. Про тему та годину буде повідомлено на нашому сайті, на дошках оголошення, а також у соціальній мережі Facebook.

Дякуємо Руху Християнських Сімей за проведення цього курсу у нас на парафії, а також Оресту Притулі за висвітлення І-ої теми – “Ціль і дороговказ”.