Святий Миколай у нашому храмі

IMG_0074

18 грудня 2014 р. в навечір’я празника Святого Миколая Чудотворця архиєпископа Мир Ликійських наш храм відвідав Святий Миколай.

Перед тим, як зустріти такого поважного гостя вірні молились Божественну Літургію та Велику Вечірню з Литією. По завершенні спільної молитви наймолодші діточки нашого храму під керівництвом режисера Олега Пригоди приготували виставу про цього визначного Святого, а також вірші та пісні про його життя. Після виступу, Святий Миколай у супроводі ангелів із далекої дороги завітав до нашого храму. Усім дітям, які впродовж цього року були слухняні, гарно вчилися та молилися він вручив подарунки та солодкі гостинці. Найбільше архієпископ Мир Ликійських відзначив тих діточок, які протягом місяця ходили на репетиції, щоб в цей день привітати його зі святом виставою. Загалом, у храмі подарунки отримали понад 250 дітей, а також 20 особливо потребуючих дітей у своїх помешканнях.
   Насамкінець, о. Андрій Корчагін, адміністратор нашого храму подякував Святому Миколаю за цей візит, а також в особливіший спосіб усім жертводавцям, які цьогоріч стали спонсорами Святого Миколая.
По завершенні відвідин нашого храму Святий Миколай вирушив по домівках наших парафіян, щоб принести подарунки для найбільш потребуючих дітей.

автор: о.Роман Соколенко