Зимовий табір для дітей «Назустріч Вифлеємській зорі»

DSC_0247 [800x600]

З 22 по 27 грудня 2014 року на нашій парафії вперше тривав зимовий табір для дітей третіх, четвертих класів під назвою «Назустріч Вифлеємській зорі».

Такий табір став можливим не тільки влітку, як ми проводимо кожного року, але й взимку оскільки на радість дітей зимові канікули в школі цьогоріч розпочалися швидше, як зазвичай. Тож катехити за благословенням настоятеля храму о. Андрія Корчагіна вирішили організувати такий табір для дітей, щоб краще приготувати їх молитвою та духовними науками до радісного приходу на світ Спасителя у празнику Різдва Христового.
   Участь в таборі взяли понад 50 дітей, які разом з катехитами та аніматорами брали участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та пізнавальних екскурсіях. Особливістю цього заходу було проведення багатьох екскурсій та паломництв. Діти впродовж тижня відвідали виставу про Святого Миколая в театрі юного глядача, також помолились на гробі Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького в Архикатедральному соборі Святого Юра та вклонились мощам Блаженного Миколая Чарнецького в храмі св.. Йосафата, що на вул. Замарстинівській. В особливіший спосіб діти благали у своїх молитвах перед вівтарями цих храмів за мир і спокій в нашій державі та захист для наших воїнів. Зокрема один із днів перебування в таборі був присвячений виготовленню та розфарбування малюнків з ангелами-хоронителями, для наших військових.
   Слід зазначити, що кожен день перебування в таборі розпочинався та завершувався молитвою, а також духовними науками, які провадив о. Роман Соколенко, директор катехитичної школи св. Софії, що діє при храмі.
Завершився наш перший зимовий табір спільним переглядом повчальних фільмів та солодким столом, який приготували батьки дітей.
   Насамкінець, висловлюємо сердечну вдячність усім хто спричинився до організації цього табору: катехитам, аніматорам, батькам та дітям і з нетерпінням чекаємо літа, коли знову зустрінемося разом.

автор: о.Роман Соколенко