Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

На площі Собору Святого Юра люди стоять у чергах, щоб поклонитися Нерукотворному образу Ісуса Христа.

На площі Св. Юра вишукувалася кількаметрова черга із вірян, які бажають помолитися до унікальної реліквії – Нерукотворного образу Ісуса Христа.

Нагадаємо, що відкрив доступ до святині Глава УГКЦ  Блаженніший Святослав (Шевчук), який закликав усіх, хто приходить до лику Господа, стати  ангелами-охоронцями, які вдень і вночі моляться  за українське військо.

Варто додати, що в Архикатедральному Соборі св. Юра подбали про те, щоб  Нерукотворного образу Ісуса Христа поза загальною чергою потрапляли військовики, що приїхали із зони АТО, поранені бійці, які перебувають на лікуванні та реабілітації. Також священики створюють «коридори» для родин загиблих під час війни. Складено графік відвідин храму і для людей з особливими потребами, дітей-сиріт.

«Мусимо мати почуття солідарності одне до одного і розуміння таких речей», – переконаний прес-секретар Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Павло Дроздяк.

Пригадуємо, що Нерукотворний образ перебуватиме в Архикатедральному Соборі Святого Юра у Львові  до 15 лютого. Протягом усього часу храм буде відчинений для вірних з 7:00 до 23:00.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.