Наша парафія пожертвувала мікроавтобус для потреб воїнів в зоні АТО

Avto_dlia_ATO-21.05.2015-01.JPGНа свято Вознесіння Господнього священики храму свв. мчч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії освятили мікроавтобус для потреб воїнів української армії, придбаний за кошти жертводавців цієї парафії. Через деякий час, після певного переобладнання це авто вирушить в зону бойових дій де служитиме нашим бійцям для перевезення поранених з поля бою до медичних установ.
На урочистому освяченні цього транспортного засобу були присутні воїни-добровольці, а також численна громада парафії.
У своєму слові о. Андрій Корчагін, настоятель парафії подякував воїнам за їхню мужність та висловив підтримку і запевнення в молитвах.
Насамкінець, бійці висловили щиру вдячність за дар та свої побажання про настання миру в Україні.
автор: о.Роман Соколенко