Вельмишановний отче Андрію!
Господь – джерело життя. Усе те, що Він дає людині, є засобами, щоб цей дар життя розвивати. Ми повинні розуміти, що живемо для того, аби пізнавати Бога. Бо яка користь людині від того, якщо вона завоює цілий світ, підкупить усіх політиків і чиновників, а сама продасть себе, свою душу , життя і власне майбутнє?
Роби те, що можеш, із тим, що маєш, і там де ти є! Така праця – найефективніша, добре відчутна. Бо від тебе ніхто не вимагатиме понад. Всього лише дай, що можеш! Але дай небайдуже… Дай, засвідчуючи прихильність, і власне бажання дати. Лише тоді це безкорисливо, щиро і з любові… Лише так воно, насправді, потрібне людям.
“Бог – наша єдина втіха, і ніщо не викликає в нас більшого жаху ніж Він: Його ми більше за все потребуємо і від Нього ж найбільше хочемо сховатися. Він – наш єдиний союзник, а ми зробили себе Його ворогами”, Клайв Стейплз Льюїс. Що не кажіть, а для багатьох людей – це фахова містерія, зрозуміти Бога…