“З юності мріяв і молився, щоб бути святим і щасливим Христовим священником. Щасливим вже є, а про святість ще мрію…” – о.Андрій Корчагін
У неділю, 8 листопада, учасники молодіжної спільноти «Діти світла» та вівтарної дружини разом з духівниками отцями Володимиром та Тарасом відвідали Шевченківський гай. Молодь дізналася особливості гончарства, старовинні українські традиції, відвідала храм де спільно помолилася Вервицю, також отець Володимир дав цікаву науку про особливість вівтарної дружини.