Велики Четвер – це день братерства і любові, це день зустрічі, день, коли Ісус установляє Євхаристію, Святу Літургію, про що, очевидно, апостоли, які брали участь у вечері, навіть не здогадувались.
Стосунки з Богом… Часто це здається чимось таким фантастичним. Бо як можна побудувати стосунки з Тим, кого не бачиш, до кого не можеш доторкнутися, з ким не можеш вести звичного, як із друзями чи рідними, діалог?