Гимн нашої парафії

audio
Слова: Тетяна Гурей Музика: Любомир Кончаківський Виконали: Любомир та Олеся Кончаківські, молодіжний хор "Слідами Херувимів"

Категорії

Пожертва на храм

Ми на Facebook

Папа: Зорею, яке веде до Ісуса кожну людину, є Боже слово

Папа вікноПодорож Царів-Мудреців до сходу — це мандрівка душі до зустрічі з Христом. Про це 6 січня, у свято Богоявлення говорив Папа Франциск у своєму повчанні перед молитвою «Ангел Господній».

«У ніч Різдва ми роздумували над тим, як до Вифлеємської яскині прибігли деякі пастухи, що належали до Ізраїльського народу; сьогодні, в урочистість Епіфанії, ми згадуємо про прихід Волхвів, які прибули зі Сходу, щоб поклонитися новонародженому Царю Юдейському і Спасові всесвіту та принести Йому символічні дари», – сказав Папа, додаючи, що цим поклонінням вони засвідчили, «що Ісус прийшов на землю, щоб спасти не лише один народ, але всіх людей».

Святіший Отець підкреслив, що Бог «не приберіг Свою любов лише для деяких упривілейованих осіб, але дарує її всім», адже будучи «Творцем та Отцем усіх», Він також прагне бути Спасителем усіх. «Тому ми покликані завжди плекати велику довіру та сподівання щодо кожної людини та її спасіння: також і за тими, які нам здаються далекими від Господа, іде слідом, чи навіть, так би мовити, їх «переслідує» Його палка любов, любов вірна й смиренна», — наголосив Святіший Отець.

За словами Папи, євангельська розповідь про Царів-Мудреців описує їхню подорож зі Сходу, як «подорож душі, мандрівку до зустрічі з Христом». Вони уважні до знаків, що вказують на Його присутність, вони невтомні у доланні труднощів та відважні у тому, щоб прийняти у своє життя наслідки зустрічі з Господом. «Життя є саме цим. Християнське життя — це прямувати вперед, але будучи уважними, невтомними й відважними», — зазначив Папа, додаючи, що зорею, яке веде до Ісуса кожну людину, є Боже слово, а тому слід не забувати його щоденного читати і над ним роздумувати.

Скерувавши думку до християн Сходу, які в ці дні розпочинають святкування Різдва, Святіший Отець також пригадав, що того дня відзначався Всесвітній день дитячого місіонерства, зазначивши, що це свято «дітей, які з радістю переживають дар віри і моляться за те, щоб Ісусове світло досягло всіх дітей світу». «Заохочую вихователів розвивати у наймолодших місійний дух, щоб вони не були закритими, але відкритими дітьми і підлітками, бачачи перед собою великі горизонти, і щоб їхні серця линули до цього кругозору, аби серед них зростали свідки Божої ніжності та вістуни Євангелія».

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.