Глава УГКЦ назвав теракт під Волновахою Каїновим гріхом

З усією рішучістю я засуджую тих терористів, які вчинили цей Каїновий гріх, – сказав Блаженніший Святослав під час Архиєрейської Літургії у храмі Святого Василія Великого в Києві про терористичний акт під Волновахою.

“Сьогодні кров цих безневинних жертв взиває до Бога. В імені Божому я засуджую усіх тих, які вклали зброю в руки цих злочинців і керували їхньою вбивчою рукою”, – наголосив Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав звернувся до всієї світової громадськості, державних, політичних і релігійних лідерів із закликом об’єднатися з Україною в боротьбі проти тероризму. “Подібно, як минулого тижня весь світ об’єднався із французьким народом, засуджуючи вбивства в Парижі, сьогодні ми просимо про таку саму солідарність із болем, із горем українського народу”, – зазначив Предстоятель.

“Прошу всіх людей доброї волі зробити все для того, щоб зупинити вбивчу руку, яка сьогодні проливає кров в Україні”, – закликав Глава Церкви.

Нагадаємо, 13 січня бойовики обстріляли блокпост українських силовиків під Волновахою. Один із снарядів розірвався біля автобуса з мирними жителями. У результаті на місці загинуло 10 осіб. Пізніше від ран померли ще троє. Понад півтора десятка поранених залишаються в лікарні.

У Донецькій області cереду, 14 січня, оголошено днем жалоби. Також депутат і командир добровольчого батальйону “Миротворець” Андрій Тетерук попросив Президента оголосити 15 січня всеукраїнським Днем жалоби за загиблими під Волновахою.

За матеріалами: news.ugcc.uazik.uacredo-ua.org