«Тоді сказав Господь Бог: “Не добре чоловікові бути самому; сотворю йому поміч, відповідну для нього.” (Буття 2:18)

27 грудня, востаннє цього року, на нашій парафії відбулася зустріч подружніх пар, на якій було розглянуто ІV-ту тему з курсу “Божий задум для вашого шлюбу” –  “Роль дружини у шлюбі”.

Зустріч розпочалась з молитви і вступного слова о.Юрія Сенчука, про роль дружини у шлюбі. Після якого  виступили подружжя Романа і Наталі Прокопів. Які розповіли про задум Бога щодо ролі дружини,  ким вона повинна бути у шлюбі для свого чоловіка. Після завершення лекційної частини розпочалося обговорення. Саме ж спілкування проходило в дружній та невимушеній атмосфері. Усі бажаючі поділились своїми думками про те, які ролі дружини існують у сучасному світі, які асоціації виникають від слова “помічник”, а також чоловіки розповіли у яких сферах вони можуть потребувати допомоги своїх дружин.

Наступна зустріч відбудеться вже у лютому 2016 року. Про день та годину буде повідомлено на нашому сайті, на дошках оголошення, а також у соціальній мережі Facebook. Дякуємо Руху Християнських Сімей за проведення цього курсу у нас на парафії, а також усім тим, хто приходив і брав участь у даних зустрічах.

Миру і злагоди Вам у новому році.

Божого благословення Вам і Вашим родинам.

До зустрічі!!!

автор: Пижів Олег