Вечір подяки Богу за прожитий рік.

27 грудня  настоятель храму святих  мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – отець Андрій Корчагін очолив молитву, в наміренні подяки Богові за прожитий рік.

У своєму слові отець Андрій  закликав переглянути рік, що минає, подякувати Богові за миті, прожиті впродовж року і перепросити Його.

Після завершення молитви висловив глибоку вдячність усім працівникам храму, а також мирянам, які беруть активну участь в житті Церкви і всім парафіянам.

Також було переглянуто короткометражний фільм про життя парафії за останні 5 років.

Наостанок, отець поблагословив усіх присутніх свяченою водою.

автор: Лада