Вперше в житті

Все в житті буває вперше: перші мрії, бажання, перші переживання та спогади. І майже завжди в це все вкладаєш великі надії та сподівання. Людина повинна жити надією і вірою, але чи завжди ми розуміємо з надією та вірою, до кого ми повинні спрямовувати своє життя? З якими цінностями, з яким глибоким багажем ми повинні рухатись по цих не завжди спокійних хвилях нашої такої короткотривалої мандрівки життя? На жаль, не завжди.

Проходять дні за днями, спливає такий дорогоцінний час, дарований нам Богом, а ми намагаємось жити, переймаючись тимчасовими труднощами, які самі для себе створюємо через хибні, спотворені бажання та рішення.

Але людина народжена не для цього. Господь Бог дає нам можливість вільного вибору. Натомість, дуже часто, свій вибір ми робимо на користь бездумного дочасного життя, зовсім не роздумуючи над цінностями дарованого нам часу. А цінним є те, що крізь переживання та розуміння життєвих випробувань приходить головне  усвідомлення чогось надто важливого, для чого ми покликанні та  створенні в цьому світі.

На порятунок нам, таким безпомічним, але настільки зухвалим, через свою безмежну Любов, БОГ посилає багато духовних ласк. Чи вміємо ми їх розпізнавати, чи вміємо користати з них для нашого спасіння? Чи зуміємо вчасно відкрити двері своєї душі на заклик Предвічного Бога і сміливо йти за Ним, довіривши себе Йому? Щаслива та душа, яка відчула, хоч на мить цей подих Божої Любові, а коли відчула, шукає її крізь всі свої терпіння та вимолює через сльози каяття за всі скоєні провини. З цими сльозами та молитвами ми пізнаємо Бога, його терпеливість до нас грішних та безконечну Любов!

Душа, яка відчула Божу любов не зможе без неї жити, всіма своїми думками, словами, вчинками прагне збагнути знову і знову цієї милої радості та душевної втіхи. Як крихітний метелик своїми тендітними крильцями прагне долетіти до світла, незважаючи на те, що може їх обпалити, так і спрагла душа прагне пізнання Любові через Боже милосердя. Готова служити Богові і людям, не зважаючи на душевну чи фізичну втому. Тільки іноді, ця безпомічна душа потребує підтримки, а найголовніше  розуміння. Як нелегко його знайти тут, серед виру стрімких подій та людської заклопотаності… Серед кого ти можеш отримати цю підтримку та духовний провід?

Милосердний Господь і тут не залишає тебе саму ні на хвилину, дає підказку і своєю міцною рукою дарує зустріч із тим, хто буде милий твоїй душі та серцю, кому нарешті ти зможеш відкритись та довіритись. Головне вчасно зрозуміти, що саме ця зустріч дарована тобі Богом, як великий Дар, і як важливо її пронести крізь життя та зберегти у своєму серці та душі. Як важливо навчитись чекати та цінувати ці хвилини спілкування і зберігати їх у своїй пам’яті, як вічний доказ Любові Бога.

Фото: orange kuma